KONST / Litografier / Färglitografi 13486214
nr 1348 6214
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerad, numrerad 360-upplaga. Motivet: 27x35 cm
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 september 2020
kl 20:15:10
15/9 18:02:46